Więcej informacji tutaj:


Sep do 1kv szkolenia http://www.grupasilesiaszkolenia.pl/

Chcesz mieć lepiej płatną pracę i szerokie grono klientów? Nie daj się przegonić konkurencji! Podnoś swoje kwalifikacje. Postaw na szkolenia SEP, a zainwestowane pieniądze powrócą do ciebie zwielokrotnione. Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich prowadzi szkolenia dla osób z 3 specjalizacji. Program G1 elektryczny dotyczy wiedzy w zakresie sprzętów elektrotermicznych, oświetleń ulicznych, czy chociażby sieci i instalacji o różnym napięciu. Natomiast w grupie G2 energetycznej dowiesz się interesujących informacji o działaniu ssaw, wentylatorów, sprężarek, jak również wymienników ciepła. Kursy SEP z kategorii G3 gazowej pozwolą tobie natomiast na eksploatację i dozorowanie urządzeń i instalacji gazowych czy też przemysłowych odbiorników paliw. Zdobywając Świadectwo Kwalifikacyjne z pewnych tematów, jawisz się wiarygodniejszy dla świadczeniobiorców, a poza tym zdobywasz większe szanse w trakcie rekrutacji do nowej firmy.

Nie wiesz jak dostać się na kursy SEP? Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową Stowarzyszenia Elektryków. Będziesz mieć wtedy możliwość zarezerwować najbardziej odpowiadający tobie terminy. Na szkolenie musisz wygospodarować zaledwie jeden dzień. Kursy SEP trwają 4 h zegarowe, a tuż po nich zdajesz egzamin ustny. Nie bój się jednak, że nie dasz sobie z nim rady. Nasi nauczyciele, mający duże doświadczenie w nauczaniu, wytłumaczą ci każdy temat, o który może zapytać Komisja Kwalifikacyjna. Na zajęciach materiał będzie przedstawiany za pomocą prostych slajdów multimedialnych, a oprócz tego dostaniesz dodatkowe notatki. Chcąc jak najwcześniej otrzymać swoje uprawnienia SEP na papierze, dokonaj wpłaty bezpośrednio po przeprowadzonym egzaminie. Dzięki temu będziesz mógł je odebrać już w ciągu doby. Z innych kwestii formalnych nie zapomnij jeszcze tylko zabrać ze sobą dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego twoją tożsamość.

Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich ma swoje oddziały w ponad dwudziestu większych miastach w Polsce, jak Warszawa, Lublin, Gdynia, Rzeszów czy Olsztyn. Czekamy tam na ciebie w w nowoczesnych salach wykładowych, ze świetnym sprzętem. Jeśli jednak nie masz sposobności do nas dojechać, to w takim przypadku mamy dla ciebie wspaniałą wiadomość, która na pewno cię uraduje. Uprawnienia SEP możesz zdobyć również w ramach indywidualnych lekcji. Wystarczy, że wskażesz nam inny lokal, a my zorganizujemy tam dla ciebie kurs zamknięty. Naszą ofertę kierujemy też do ludzi mówiących tylko w języku angielskim i niemieckim.

Więcej informacji tutaj:

Informacje

Dodany: 2018-08-07
Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu

karma